“Sevgi”ler Gününe Davetlisiniz!

yoyo

Sevgililer gününe sayılı günler kala firmalar kampanyalarını duyururken tüketiciler de ne yapsak ne alsak derdine düştü. Bir yandan da sevgilisi olmayanlara yönelik kampanyalar, single mingle partiler organize edilmeye devam ediliyor. Böyle bir partiye giden de görmedim:)

Gelgelelim yazımızın sebebine. Sevgili arkadaşım İpek Efe Sevgililer Günü’nde faydalı bir projeye el atmış. Ben de bir şekilde katkıda bulunmak ve duyurmak için kolları sıvadım.

YOYO ekibi 14 Şubat günü tüm gün boyunca fotoğraf çekmeye hazır olacak ve SEVGİNİN ANLAMINI arayacak. Bize  de sevgi bize ne ifade ediyorsa onu kolumuza takıp YOYO stüdyonu gitmek düşüyor. Artık sevigilimiz mi olur, annemiz babamız mı, oyuncak ayımız mı, bilgisayarımız mı, bir buket  çiçek, uzaklardan gelen bir kartpostal, yazılmış minik bir not, zamanda donmuş bir fotoğraf mı.. aklımıza ne gelirse. Fotoğraflar ücretsiz olarak çekilecek. Fotoğraflardan oluşan bir sergi oluşturulacak ve bu serginin kitabı basılacak. Tüm gelir de Kimsesiz Çocuklara bağışlanacak.

O güne planım var diyenlere duyurulur: YOYO tüm gün açık olduğundan istediğiniz saat  uğrayıp şipşak foto çektirebilir, anlamlı gününüze anlam katabilirsiniz.

Ben şimdiden kendim için bir foto çekim bile:)

letters

Reklamlar

“Sevgi”ler Gününe Davetlisiniz!” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s