Sadece kadınlar okusun!

30042009209

Kuaförler hayatımızın önemli bir yerini tutar. Bazılarımız eşinden dostundan çok kuaförüyle görüşür. Kolay kolay kuaför değiştirilmez, şehrin bir ucunda olsa dahi eğer alıştıysak o kuaföre gideriz. Bir de farklı işlemleri yaptırdığımız kuaförler vardır. Mesela sacede fön için gidilen kuaförler, sadece maniküre gidilenler gibi. Bu kişiler kuaför değiştirdiğinde onun peşinden gidildiği de sık görülen bir şeydir:) İşin bir de komik tarafı kuaförlerden biraz da korkulur. Mesela arkadaşına eşlik ettiğin bir kuaförde gaza gelip saçını kestirdiğinde, birkaç gün sonra herhangi bir işlem için kendi kuaförüne gittiğin zaman sitemli olarak “Saçını kestirmişsin!” lafını duymak yüzümüzü kızartabilir:))

Gelelim bu yazının esas konusuna. Bir zamandır önünden geçtiğim ve vitrinini çok beğendiğim bir kuaför var “Makas”. Çok genç, dinamik, eğlenceli ve farklı görünüyor. En önemlisi camında Erdem Kıramer Akademi ibaresi de yer alıyor. Hep gideceğim derken sonunda dün gidebildim. Adından da belli olduğu gibi Erdem Kıramer Akademi’nin en yetenekli öğrencileri burada. Birkaç ay önce açılmış ve şu anda bir tek Beşiktaş’ta var. Yeni şubeleri de bu aralar açılacakmış. İçerisi küçük ama çok şirin. Fiyatlar da piyasanın oldukça altında diyebilirim.

Gitmişken deneyelim dedik ve beğendik. Yolu Beşiktaş’tan geçenlere denemeleri için, yeni kuaföre arayanlara alternatif oluşturması açısından tavsiye ederiz:)

Web sitesi henüz yokmuş bu nedenle yönlendiremiyorum malesef. Gitmek isteyenler için tarif edeyim bari. Yapabileceğimin en iyisi bu:)

Beşiktaş’tan Ortaköy’e doğru giderken, Bahçeşehir Üniversitesini geçtik 10-15 m sonra solda kalıyor. Zaten sarı sarı yazıları görürsünüz muhtemelen:)

Sadece kadınlar okusun!” üzerine 3 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s