Bu kulaklığın bir felsefesi var! “wi:es:si”

wesc

Renkli ve eğlenceli şeyler gözüme, WeSC kulaklıklar hem gözüme hem de kulağıma hitap eder:) Bir ara Skullcandy’ye bayılırken WeSC ile karşılaşınca kalbim ikiye bölündü. Skullcandy gibi WeSC de kaykay ve snowboardcuları hedef alan bir marka ama o kadarla sınırlı değil.

Berlin’deyken WeSC’in Max Beer st.’deki mağazasındaki partiye davetliydik. Şunu söyleyebilirim ki çalışanların hepsi WeSC felsefesiyle yaşayan kişiler. Böyle bir rahatlık, bir huzur ki sormayın. Sporcu adamlar ne de olsa.

Bu felsefe ne ola ki diyenler için kısaca bahsedeyim: WeSC 2000 yılında kaykay ve snowboardu tutkuyla yapan bir grup tarafından kurulmuş. Amaçları da kendi “street fashion” ların yaratmak, kendi kuralların ve trendlerini belirlemek.

Sloganları “We are the Superlative Conspiracy”. Bu felsefeyi benimseyen elçilerine de Weactivist diyorlar. Weactivistler kendi alanlarında başarılara imza atmış, tanınmış sanatçı, fotoğrafçı, kaykaycılar vs…

wesc_berlin

dj

Berlin mağazasındaki partide ortam güzeldi. Hatta activistlerden graffiti sanatçısı Stash de oradaydı. Gidip röportaj yapasım geldi amma ve lakin ortamda biraz garip kaçabilirdi anlayabileceğiniz üzere! Bu nedenle bu fikrimden vazgeçtim. Ama şurada iki satır onun ağzından birşeyler yazsaydım fena olmazmış diyorum şimdi. Bad Luck!

Not: Sevgili Alper fotolar için teşekkürler 🙂 Çok olmasa da fotolara buradan ulaşabilirsiniz.

Share

Bu kulaklığın bir felsefesi var! “wi:es:si”” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s