Lastik Pabuç’a gitmek için neden çok!

lastikpabuc

İçinde Lastik Pabuç geçen ilk yazım Spitfire gözlükleri satmaları ve bu gözlükleri ne kadar haz etmediğim ile ilgiliydi. Bu durum pek içime sinmedi ve Lastik Pabuç’ a haksızlık etmiş olabileceğimi düşündüm zira diğer markalar ile ilgili bir derdim yok, bilakis çok da beğenirim 🙂

Öncelikle minik bir butik olduğunu bilmeyenlere belirteyim. Ufacık tefecik içi dolu markacık tanımına cuk oturuyor. Konumu itibariyle Galata’ da daha göz önünde ya da önünden geçilesi bir yerde. Building gibi hafif gözlerden ırak değil ki bu da bir avantaj.

İçerideki markalara gelecek olursak erkek ayakkabıları arasında Creative Recreation, bayan ayakkabılarından ise Melissa hemen dikkati çekiyor. Daha doğrusu Melissa daha kokusuyla içeri girenleri kendine çekiyor 🙂 Her ikisi de renkleri ve modelleriyle “Beni al, beni al” diye bağırıyor 🙂

Bunların yanı sıra Alife, Asics, Nike, New Balance, Marc by Marc Jacobs kemer ve çantalar, Marc Jacobs ayakkabı ve çizmeler, Super gözlükleri gibi ünlü markaları da bulabilirsiniz.

Mutlaka gidilmeli diyorum, “Ay şimdi kim kalkıp gidecek” diyen üşengeç modaseverler için de online alışveriş için web sitelerini ziyaret etmelerini öneriyorum.

Ne olup ne bittiğini takip etmek isteyenler Facebook grubundan ve Twitter‘ dan gelişmeleri yakinen takip edebilirler.

Hadi bakalım iyi alışverişler.

Share

Lastik Pabuç’a gitmek için neden çok!” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s