A Tribute to MJ: Thrill the World Istanbul

ttwi

Bu hafta sonu Baboli dediğimiz sevgili arkadaşım Adem, “Tüm dünyada eş zamanlı olarak Thriller Dance yapılacak, blogunda yazsana” dediğinde hemen telefona sarıldım ve bu ne ola ki diyerek Google’da web sitesini bulmaya koyuldum. Eyvah yoksa tarihi geçti mi, şu mu, bu mu derken ooh 25 Ekim’deymiş diyerek rahat bit nefes aldık. Olay şudur:

Geçtiğimiz sene toplam 10 ülkede 4binin üzerinde dansçının katlılımıyla “The the World” organizasyonu gerçekleştirilmiş. Bu yıl Micheal Jackson’ın anısına bu sayı artacak ve Türkiye de bu organizasyona dahil olacak.

25 Ekim sabahı saat 03:30’da Ümraniye’deki Meydan Alışveriş Merkezi’nde (IKEA’nın oradaki AVM) canlı olarak kaydedilecek. Ama ben dansı bilmiyorum ki diyenlerin olabileceğini de düşünüp web sitesine adım adım uygulamalı videolar da koymuşlar, hatta daha da ileriye gidip profesyonel dansçıların birebir eğitim vereceği çalışma saatleri ayarlamışlar. Web sitesinde geçen haftanın programı var ama bu günlerde güncellenir muhtemelen. Eğitimler de Depo Dans Cafe‘de yapılıyor.

Kayıt olmak için buraya, Thrill the World Istanbul Facebook grubu için buraya, Thrill the World global Facebook grubu için ise şuraya tıklayınız.

Ve işte bir Michael Jackson kısa filmi, efsanevi Thriller videosu

Share

Reklamlar

A Tribute to MJ: Thrill the World Istanbul” üzerine 7 yorum

    1. Merhaba Ayşe. Bildiğim kadarıyla global web sitesine başvuruda bulunmak gerekiyor. Demek ki İstanbul’dan bir talep olmuş. Ama her yıl tekrarlanacak, seneye İzmir de dahil olsa güzel olur tabi 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s